(VIDEO) NEMILE SCENE PRED KRAJ Tuča fudbalera Borca i Dinama Mahačkale, sudija svirao kraj prije 90. minuta

Nakon poraza od austrijskog bundesligaša Tirola, fudbaleri Borca u Antaliji danas su odigrali novi prijateljski meč.

Rival je bio ruski tim Dinamo Mahačkala, a na kraju je završilo 1:1. Zanimljivo, glavni sudija je zbog sukoba igrača kraj svirao prije 90. minute.

Dinamo je bolje otvorio meč i poveo u 32. minuti preko Jusupova. U šesnaestercu je srušen jedan igrač ruskog tima i sudija je pokazao na bijelu tačku. Izveli su to Rusi, ali golman Borca brani dva pokušaja.

Ipak, na asistenciju pomoćnog sudije, glavni sudija ponavlja izvođenje jedanaesterca i Jusupov pogađa, uz proteste Banjalučana.

Pred sami kraj prvog poluvremena lijepa akcija Borca, lopta dolazi do usamljenog Alena Jurilja, a on matira protivničkog golmana.

U prvom dijelu vidjeli smo i nekoliko žestokih startova, pa je posla bilo i za sudije.

U nastavku bez puno uzbuđenja, a u 84. minuti zatresla se mreža ruskog tima, no signaliziran je ofsajd. Strijelac je bio Makarić, ali uzalud su se radovali Banjalučani.

Tri minute prije kraja i ružne scene, sukobili su se gotovo svi igrači poslije jednog faula, te i stručni štabovi. Zaista ružne scene koje nikome nisu bile potrebne.

Meč na kraju i nije zvanično završen, nego je glavni sudija svirao kraj u 88. minuti. Zanimljivo da su i poslije tog zvižduka igrači se ponovo sukobili, a sve je počelo od dva faula koji je napravio jedan igrač Borca, a Rusi su tada potpuno izgubili živce, prenosi Sport.ba.