(VIDEO) SPASAVAO ŽIVU GLAVU Navijač istjerao sudiju sa terena zbog dosuđenog penala u finišu meča

Jedna nesvakidašnja situacija viđena je na meču engleske Lige 1, između domaćeg Port Vejla i Portsmuta.

Gosti su trijumfovali sa minimalnih 0:1, a jedini gol viđen je u 88. minutu, kada je Bišop pogodio sa bijele tačke.

Ipak, ono nevjerovatno viđeno je minut nakon jedinog pogotka. Tada je jedan bijesni navijač domaćeg tima, bio veoma iznerviran zbog dosuđenog penala, te je utrčao u teren, i počeo da juri sudiju.

Arbitar je na kraju morao da istrči sa terena, dok obezbjeđenje nije obuzdalo “pomahnitalog” navijača.

Inače, ova pobjeda Portsmut je ponovo, barem na kratko odvela na prvo mjesto sa 59 bodova, dok je situavija za Port Vejl itekako nezgodna, s obzirom da se nalaze na 20. mjestu, sa svega tri boda od “opasne” zone, ali i dvuhe utakmice manje.