ZALUDIO IH Mesi sa 2 gola razbio protivnika, Inter Majami postaje mašina (VIDEO)

Na debiju u dresu Inter Majamija prva zvijezda tima i po mnogima najbolji fudbaler svih vremena Lionel Mesi dao je prelijep gol iz slobodnog udrca, a samo par dana kasnije upisao je dva nova gola u dresu novog tima.

Lionel Mesi Inter Majami

U drugom kolu KONKAKAF Liga kupa Inter Majami ubjedljivo je savladao Atlantu rezultatom 4:0, a junak trijumfa bio je maestralni Argentinac.

U pobjedi koja je Interu donijela plasman u šesnaestinu finala ovog takmičenja Mesi je postigao dva gola i upisao asistenciju.

Prvi put u Americi započeo je meč kao starter i svega osam minuta igre bilo mu je dovoljno da savlada golmana protivničkog tima. Zatresao je mrežu poslije sjajne asistencije Serhija Busketsa, kao nekada u Barseloni. Atlanta je tako postala jubilarni 100. rival na klupskoj sceni kojem je Mesi dao gol.

Novi gol Mesi postiže u 22. minutu. Nakon lijepe akcije Robert Tejlor odigrava povratnu i Argentinac rutinski završava posao za 2:0. U finišu prvog poluvremena Inter stiže do 3:0 posle sjajnog gola Tejlora.

Isti igrač u 54. minutu postavlja konačan rezultat, a Mesi upisuje i prvu asistenciju. Uposlio je Tejlora koji svojim drugim golom stavlja tačku na ovaj meč.

Naredni meč Inter Majami igra već u subotu, a protivnik je Kruz Azul, piše Kurir.