ZVIJEZDA BEZ ŠANSE U TUZLI Igman na kraju meča stigao do velika 3 boda

Fudbaleri Zvijezde 09 poraženi su na gostovanju ekipe Tuzle Sitija u okviru 21. kola Premijer lige BiH.

Domaći su bili bolji rezultatom 2:0.

Tuzla je odmah na startu meča i riješila pitanje pobjednika, prvo je Ajdin Nukić postigao gol u 7. minuti, a 3 minuta kasnije prednost domaćih duplirao je Mirsad Mehanović.

Do kraja poluvremena nije bilo većih uzbuđenja pa je na Tušnju nakon prvih 45 minuta stajalo 2:0.

Drugo poluvrijeme bilo je odrađivanje posla Tuzlaka, koji su ovom pobjedom koliko toliko odmakli od zone ispadanja i sada su na 8. poziciji sa osvojena 22 poena, dok su gosti iz etno sela Stanišić ostali zakucani na dnu tabele sa 14 poena.

Na drugom meču koji je startovao od 13 časova, viđena je tvrda utakmica između Igmana iz Konjica i Širokog Brijega.

Bolji su bili domaći iz Konjica koji su slavili minimalnim rezultatom – 1:0.

Viđena je prava muška utakmica, po jednom teškom terenu.

Jedino vrijedno pažnje i jeste gol domaćih u 87. minuti, to jeste autogol fudbalera Širokog Ilije Mašića.

Široki je ovim porazom ostao na 28 poena, dok je trijumf ekipu iz Konjica pogurao tačno iznad zone ispadanja i sada je Igman na 22 boda.