BAKSI MOGU I BEZ JANISA Milvoki odigrao nestvarno poluvrijeme, Lilard i Portis slomili Finiks

Košarkaši Milvoki Baksa su savladali Finiks Sanse na domaćem terenu sa 140:129, u okviru NBA lige.

Baksi su na poluvremenu imali +22, ali su popustili u drugom dijelu igre. Nekoliko puta su Sansi pokušavali da se vrate, ali domaći tim odbio sve nalete.

Ekipa iz Milvokija je druga na Istoku sa 44 pobjede i 24 poraza, dok su Sansi sedmi na Zapadu sa skorom 39-29.

Najraspoloženiji u ekipi Baksa bili su Demijan Lilard sa 31 poenom, pet skokova i 16 asistencija, kao i Bobi Portis, koji je takođe ostvario dabl-dabl sa 31 poenom i 10 skokova.

Pratio ih je Kris Midlton sa 22 poena, tri skoka i sedam asistencija.

Kod Sansa se istakao Bredli Bil sa 28 poena, četiri skoka i sedam asistencija, pratio ga je Grejson Alen sa 25 poena, tri skoka i osam asistencija.

Dvocifren je bio i Devin Buker sa 23 poena, devet skokova i šest asistencija. Kevin Durent je završio meč sa 11 poena, devet skokova i četiri asistencije.