BIJELJINJAC HEROJ GALAKSIJA Dejan Joveljić ušao u 90. minutu i dao gol za pobjedu (VIDEO)

Srpski reprezentativac Dejan Joveljić jedan je od junaka trijumfa Los Anđeles Galaksija protiv San Hozea, jer je postigao gol za pobjedu u nadoknadi vremena - 2:1.

Dejan Joveljić

Igrao se 90. minut kada je Joveljić ušao u igru umjesto Čičarita, pri rezultatu 1:0 za Galakasi, da bi praktično kod prvog kontakta sa loptom uzeo istu i pogodio za 2:0 i veliko slavlje.

Sjajno je Joveljić napao posljednju liniju gostujućeg tima, oduzeo loptu, ušao u kazneni prostor i plasirao je u mrežu. Uslijedila je “ludnica” i slavlje Joveljića koji je zbog skidanja dresa dobio žuti karton, prenosi Telegraf.

San Hoze je uspio da postigne gol u 94. minutu, međutim, Joveljićev i onaj Kaseresov u 60. bili su dovoljni za drugi trijumf u sezoni.