PUNI SVE STATISTIČKE KOLONE Bijeljinjac asistirao za pobjedu svog tima

U noći između srijede i četvrtka 12 utakmica je odigrano u MLS.

Dejan Joveljić

U pobjedi Los Anđeles Galaksija na gostovanju Ril Salt lejku Dejan Joveljić je bio starter, zamijenjen je u 80. minutu. Njegov tim je slavio rezultatom 3:2, a on je bio asistent za treći gol u 74. minutu koji je Galaksiju donio pobjedu.

Bragman je sa bijele tače u četvrtom minutu nadoknade u prvom poluvremenu donio Galaksiju prednost. Musovski je izjednačio u 51. minutu.

Domaćin je zatim i poveo preko Ruiza u 67. minutu, da bi Galaksi došao do preokreta. Izjednačio je Rodrigez u 72. minutu, a Bojd donosi gostima pobjedu dva minuta kasnije na dodavanje srpskog fudbalera.

Marko Ilić primio je dva gola u porazu svojih Kolorado Rapidsa na gostovanju Kolumbus Kruu koji je slavio 3:2.

Nju Ingland Revolušn Đorđa Petrovića odigrao je 3:3 na gostovanju Atlanta junajtedu. Mogao je Revolušn i ubjedljivo da izgubi ovaj meč, ali je Petrović upisao četiri dobre odbrane.

U pobjedi Ostina protiv Minesote 2:1, Aleksandar Radovanović solidno je odigrao drugo poluvrijeme.

Sporting Kanzas siti slavio je pred svojim navijačima protiv Dalasa 2:1, a za domaće je cijeli meč odigrao Nemanja Radoja, navodi Sport klub.

Vankuver Vajtkepsi su kao domaćini veoma ubjedljivo pobedili Hjuston Dajnamo – 6:2, a za domaće je drugo poluvrijeme odigrao Ranko Veselinović.