Bornmut platio ceh: Liverpul prvi put postigao pet golova u prvom poluvremenu, a ukupno devet, Bajčetić debitovao

Fudbaleri Liverpula su se naljutili poslije neostvarene pobjede u prva tri kola Premijer lige engleske, a u četvrtom je ceh platio Bornmut.

Izabranici trenera Jirgena Klopa su ostvarili pobjedu rezultatom 9:0 (5:0), a Dijaz u trećem i 85, Eliot u šestom, Aleksander-Arnold u 23, Firmino u 31. i 62, te Van Dajk u 45, a igrač gostiu Mepam je 46. postigao autogol.

Po prvi put u klupskoj istoriji “Redsi” su postigli pet golova u prvom poluvremenu kada je u pitanju utakmica Premijer lige.

Zanimljivo je da Mohamed Salah nije bio ni strijelac ni asistent, a u 70. minutu u igru je ušao i Stefan Bajčetić, Srbin sa španskim državljanstvom, koji je tako debitovao u najvišem rangu engleskog fudbala.