Da li je ovo NAJGORI PENAL u 21. vijeku? Saigrač Luke Milivojevića se obrukao kao nikada prije (VIDEO)

Napadač Kristal Palasa Vilfrid Zaha mogao je u srijedu uveče da bude junak svog tima na gostovanju Noriču, ali su ga navijači okarakterisali kao tragičara uprkos tome što je donio bod - 1:1 (1:0)!

Zaha je u 60. minutu izjednačio rezultat evrogolom sa lijeve strane, da bi samo tri minuta kasnije izveo jedan od najgorih penala u istoriji Premijer lige.

Zahin gol je bio neverovatan, to je najbolji Zaha. Ali, zbog načina na koji smo igrali, trebalo je da uzmemo tri boda. Malo smo frustrirani, jer smo imali šansu da pobijedimo – rekao je trener Palasa Patrik Vijera.

Zahin promašaj naišao je na negodovanje navijača Kristal Palasa, ali i ostalih ljubitelja fudbala, koji nisu štedili loše komentare na račun toga kako je napadač izveo penal.

A što se tiče Luke Milivojevića, Zahinog saigrača, on je cijeli meč presedeo na klupi. Palas trenutno ima 25 bodova i nalazis e na sredini tabele, dok je Norič sa 17 prvi ispod crte.