DEBAKL MODRIČE Krupa upisala rutinsku pobjedu i vratila se na čelo lige

Završena je utakmica u Modriči.

Krupa je silovito i rutinsko protutnjala i savladala ekipu Modriče sa 0:7 (0:4).

Sve je riješeno u prvom poluvremenu. Gosti su ekspresno načeli mrežu Modriče golovima Srđana Mrzića i Đenara Bautiosta Lelia u 4. odnosno 7. minuti meča.

U 22. minuti domaćini ostaju sa igračem manje jer je Mahir Omerhodžić je zaradio drugi žuti karton.

Da se domaćinu ne piše dobro nagovijestio je Ognjen Krneta koji u 29. minuti povišava rezultat na 0:3.

Do kraja poluvremena vidjeli smo još jedan gol u mreži Modriče. Ponovo je strijelac bio Mrzić u 36. minuti za 0:4. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Krupa je kontrolisala meč i u posljednjih deset minuta postigli čak još tri gola.

Prvo je u 81. minuti bilo 0:5, da bi samo minut kasnije bilo 0:6 jer je mrežu Modriče zatresao njihov igrač Juto Nišizaki

Konačnih 0:7 postavio je svojim drugim golom na ovoj utakmici Ognjen Krneta

Krupa će u sljedećem kolu dočekati Omarsku, dok će Modriča u goste Laktašima koji su danas savladali Slobodu iz Novog Grada.