DRAMA U FINIŠU Urošević donio trijumf

Partizan je poslije velike borbe i drame u finišu savladao Čukaričkog 3:2.

U prvih pola sata gotovo da se ništa zanimljivo nije dešavalo, a onda, u 35. minuti prvi opasniji napad Čukaričkog  i penal!Marko Docić je precizno izveo jedanaesterac.

Ali, to vođstvo Čukaričkog trajalo je samo do 42. minuta, kada Partizan poslije kornera stiže do izjednačenja. Lopta je došla do Kristijana Belića koji pogađa mrežu – 1:1.

Partizan je uspio odmah da preokrene rezultat. Marko Živković je odlično centrirao za Pavlovića koji udarcem glavom pogađa mrežu golmana Belića – 2:1.

Čukarički je u 75. minuti iznudio slobodan udarac. Docić je izvanredno centrirao, a Drezgić je zahvatio loptu glavom koja se od stative odbija u mrežu – 2:2!

Partizan je sve karte bacio na napad, što je crno-belima moglo da se osveti u 80. minutu kada je Ovusu krenuo u kontru, pri čemu je imao potpuno otvoren put. Ali, na ivici šesnaesterca ga je stigao Belić.

U 85. minuti crno-bijeli stižu i do trećeg gola. Natho je lukavo izveo prekid, poslao je loptu ka Uroševiću koji šalje precizan udarac pod prečku i domaći su došli do pobjede 3:2.