DRON U JERMENIJI Kramarić doveo Hrvate na korak od plasmana na Evropsko prvenstvo

Fudbaleri Hrvatske pobijedili su Jermeniju rezultatom 1:0 u meču 6. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

fudbaleri Hrvatske

Hrvati su došli do nove pobjede, a ona je ostala u sjenci jednog skandala.

Naime, u 35. minutu je dron letio iznad terena i nosio zastavu Gorskog Karabaha, nepriznate separatističke države na teritoriji Azerbajdžana sa većinskim jermenskim stanovništvom, oko koga decenijma traju sukobi.

Što se same utakmice tiče, Hrvatska je pobijedila golom Andreja Kramarića u 13. minutu prije nego što se sve ovo i dogodilo.

Oni su prvi sa tri pobjede i jednim remijem, odnosno 10 bodova i imaju gol razliku 9:1, navodi B92.

U narednom kolu, Hrvatska će dočekati Tursku, dok će Jermenija gostovati Letoniji.