CRNGORCI PUCALI SEBI U NOGE Jovetić i društvo obradovali navijače Srbije

Fudbalske reprezentacije Litvanije i Crne Gore odigrale su neriješeno (2:2) u meču 4. kola kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo.

Jovetić primio loptu

U istoj grupi, večeras, Srbija i Mađarska igraju na najvećem srpskom stadionu.

Meč u Litvaniji obilovao je uzbuđenjima, doduše samo u posljednjih dvadesetak minuta – tada su i viđeni svi golovi.

Onaj posljednji, u 94. minutu, postigao je Černih, efektnim udarcem sa 20 metara, i tada postavio konačan rezultat ove zaista dramatične utakmice.

Crnogorci su tako, u posljednji čas, ostali bez bodova koji bi ih, do meča Srbije i Mađarske, održali u bodovnom egalu sa ove dvije selekcije.

A sve je moglo biti drugačije i srećnije po goste…

Djelovalo je da je Stefan Savić golom u 89. minutu utakmice, na asistenciju Stevana Jovetića, donio preokret, jer je pogodio za 2:1, nakon što je i Krstović desetak minuta ranije bio strijelac.

Crnogorci su tako preokrenuli poslije gola Litvanaca u 71. minuta i načinili veliki korak ka pobjedi, ali…

Nisu izdržali do samog kraja. Pritisak Litvanaca je dao rezultata, Černih je bio egzekutor i obezbijedio novi bod za baltičku selekciju, navodi B92.

Pred Crnogorcima su sada dva veoma teška duela, protiv Bugarske kod kuće i protiv Srbije u gostima…