(FOTO) Da li je ovo upućeno sudijama: Natho jednom objavom poslao zagonetnu poruku

Fudbaleri Radničkog iz Niša napravili su veliko iznenađenje u meču 18. kola Superlige Srbije, pošto su na svom terenu savladali Partizan sa 2:1 (0:0), iako su crno-bijeli imali prednost.

Poveli su gosti u 53. minutu, nakon što je Mateuš Saldanja novim golom donio prednost Partizanu, ali su u nastavku Sava Petrov sa bijele tačke i Mihajlo Ilić autogolom donijeli domaćinu sva tri boda.

Duel je obilježio momenat iz 65. minuta meča, kada je Siniša Saničanin u kaznenom prostoru laktom u glavu udario igrača Radničkog, glavni arbitar je pokazao na bijelu tačku, a Petrov je bio precizan, čime je Nišlijama donio izjednačenje.

Očigledno se ova odluka nije dopala igračima Partizana, a nakon duela se na društvenoj mreži Instagram oglasio i Bibras Natho, koji je imao zagonetnu poruku, vjerovatno upućenu arbitrima meča.

Uz sliku sa današnje utakmice, na kojoj Natho stoji uz sudije meča, Izraelac je samo postavio znak sa prstom na ustima, kojim vjerovatno pokazuje da ne smije da iznese svoje mišljenje o utakmici u Kragujevcu.