(FOTO) TRILER U PARIZU PRIPAO BARSI Atletiko sa minimalnom prednošću putuje u Dortmund

Završena su večeras i druga dva meča četvrtfinala Lige šampiona.

Jamal u prodoru

Večeras su španski klubovi ostvarili značajne pobjede i približili se korak ka polufinalu najelitnijeg ranga takmičenja.

Fudbaleri Atletiko Madrida su stigli do prednosti u prvom meču protive Borusije iz Dortmunda.

Jorgandžije su slavile rezultatom – 2:1.

Atletiko je u prvom poluvremenu odigrao odlično i golovima Rodriga de Pola i Samuela Lina stvorili odličnu zalihu pred drugo poluvrijeme.

Pol i Čan

Drugo poluvrijeme je bila uspavanka veliku većinu meča, ali je Sebastijan Ale u 81. minuti smanjio prednost i donio velike nade Milionerima za revanš.

U drugom meču večeri viđena je odlična derbi utakmica između PSŽ i Barselone gdje je su slavili gosti iz Katalonije rezultatom – 3:2.

Prvo poluvrijeme je obilovalo šansama i sa jedne i sa druge strane, ali ispostaviće se da je Barselona bila konkretnija koja golom Rafinje u smiraj prvog poluvremena došla do vođstva. Minimalnim rezultatom se otišlo na pauzu.

Mbape i Jamal

A onda na startu drugog poluvremena prava eksplozija domaćina. Preokrenuo je Psž rezultat golovima Dembelea i Vitinje i sve stvare u tim trenucima u svoju korist i bacio Barselonu u totalni nokdaun.

Ali Barselona se nije predavala, prvo je Rafinja u 62. minuti donio izjednačenje, da bi novo vođstvo Kataloncima donio Andreas Kristensen u 77. minuti udarcem glavom iz kornera što mu je bio i prvi dodir sa loptom. Do kraja meča je pokušavao Pariz, ali nije uspio da stigne do izjednačenja. Bitno je zabilježiti da se Kilijan Mbape bukvalno večeras nije pojavio na terenu što je umnogome uticalo na konačni rezultat.

Revanš mečevi su na programu 16. aprila.

TOK MEČA

PSŽ-BARSELONA 2:3

ATLETIKO MADRID – BORUSIJA DORTMUND 2:1

81.minut Aleeeee Smanjuje Dortmund sada vođstvo preko Sebastijana Alea, biće zanimljivo do kraja.

78. minut Kristensen je donio prednost vođstvo Barseloni, spektakl se nastavlja.

71. minut Kakvu priliku je promašio Dembele. U Madridu nema promjena.

62. minut RAFINJAAAA Kakva utakmica u Parizu. Vraća je u egal večeras odlični Rafinja svojim drugim golom

51. minut Vitinja donosi potpuni preokret na meču Pariza i Barselone, kakva utakmica.

48. minut DEMBELEEEE Evo gola odmah na startu drugog poluvremena, Dembele daje gol za poravnanje.

45. minut Poluvrijeme je na obje utakmice.

32. minut Gollllllll. Duplirao je prednost Atletiko Madrid, asistirao je Antoan Grizman za Samuela Grizmana, a ovaj povećao prednost Madriđana. Rafinja donio prednost Barseloni.

Pol i Čan

20. minut Igra se odličan fudbal u Parizu prijete i jedni drugi, Barsa je imala i prečku, ali golova i dalje nema. Mirno u madridu.

5. minut Gollllll. Poveo je Atletiko Madrid protiv Borusije na svom stadionu, strijelac je Rodrigo De Pol u 5. minuti, iskoristio je grešku odbrane Milionera, bez golova u Parizu

1.minut Utakmice su počele