Haos u Areni, gosti OSTALI BEZ NAJBOLJEG IGRAČA: Košarkaši Partizana i Budućnosti igraju majstoricu polufinalne serije plej-ofa ABA lige

Najefikasniji igrač dosadašnjeg dijela meča Jogi Ferel dobio je u nekoliko sekundi razmaka nesportsku i tehničku grešku, pa je završio sa učešćem u majstorici.

Partizan, Budućnost

Košarkaši Partizana i Budućnosti u Beogradskoj areni igraju majstoricu polufinalne serije plej-ofa ABA lige, a sredinom treće četvrtine su gosti ostali bez svog najboljeg igrača Jogija Ferela.

Poslije samo tri minuta igre u drugom poluvremenu, Amerikanac je zaradio nesportsku ličnu grešku, poslije čega i tehničku, pa je automatski završio susret.

U tom trenutku su gosti iz Podgorice imali tri poena prednosti (60:57), a Ferel je bio najefikasniji pojedinac meča sa 18 poena, piše Sportal.

Sa druge strane, sudijska trojka je htjela da udalji iz dvorane i sportskog direktora Partizana Zorana Savića, ali je on na kraju ostao pokraj terena.