Kecmanović sve prokockao: Srpski teniser bez polufinala Istborna

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u četvrtfinalu turnira u Istbornu, od Gregora Barera, sa 0:2.

Kecmanović udara lopticu

Šteta za Mišu, koji je imao veliku šansu, posebno u prvom setu kada je prvi došao do brejka, ali je na kraju bilo 5:7, 6:7.

Međutim, uzvratio je protivnik ribrejkom u najdužem gemu na meču. Spašavao je srpski igrač čak 5 brejk lopti, ali šestu nije uspio.

Još po jedan brejk je viđen na obje strane sve do 12. gema u setu kada je nevjerovatan pad koncentracije srpskog tenisera dao Francuzu set loptu i ovaj je odmah prvu i iskoristio.

I u drugom setu je Kecmanović prokockao priliku nakon što je odmah u prvom gemu oduzeo servis protivniku, ali je potom izgubio 2 zaredom gema na svoj servis. Uzvratio je ribrejkom i potom izborio taj-brejk.

Ali tamo je maltene nestao sa terena. Barer je dominirao od prvog do poslednjeg poena, stigao do 5 meč lopti i drugu već iskoristio, navodi Telegraf.