KRAJ ZA PARTIZAN U dva meča crno-bijeli primili OSAM golova od Fejnorda

Fubaleri Partizana poraženi su od Fejnorda sa 3:1 u revanšu osmine finala Lige konferencija, pa su nakon poraza u Beogradu sa ukupnih 8:3 izgubili u dvomeču od holandskog tima.

Fejnord Partizan 3:1

Tok meča:

90’ – Tačku na I stavilo je LInsen prelijepim golom u 90’ minutu.

66- Još jednom je pokušao Rikardo, ovaj put direktno u golmana Marsijana, ostaje 2:1

61’ – GOOOOL 2:1 Konačno je pogodio Rikardo, došla mu je jedna odbijena lopta na rub kaznenog prostora, šutirao je desnom nogom i pogodio mrežu.

61’ – Ponovo je Nelson u prilici, ali Stevanović je oprezan

59’ – GOL 2:O za Fejnord. Nelson je dobro reagovao na povratnu loptu Gusa Tila i zapečatio sudbinu Partizana.

56’ – Šansa za Partizan. Šutirao je Rikardo sa oko 17 metara, lijevom nogom, Marsiano brani. Rezultat ostaje nepromijenjen.

53’ – Sinistera ubacuje sa lijeve strane, Desers u odličnoj pozicji ali ipak je ofsajd

46’ – Počelo je drugo poluvrijeme, prijeti Fejnord odmah na otvaranju, ali lopta je završila u gol-autu

45’ – GOL 1:0 Kakav pogodak, Torstra je šutirao iz slpobodnog udarca, lopta je pogodila Desersa i završila u mreži

32’ – Ponišen gol za Fejnord. Prvo je Nelson šutirao, Saničnin izblokirao , Gertrauda ubacuje Tol pogađa stativu, a onda se iz ofsajda aktivirao Desers, pogodio mrežu, ali je gol poništen, ostaje 0:0.

26’ – Saničanin dobija žuti karton. Oba tima igraju oprezno, još uvijek bez pravih prilika.

21’ – Menig je pokušao sa ruba šesnaesterca ali je Marsiano siguran

19’ – Prvi korner za Fejnord, Stevanović najviši, boksuje loptu, otklanja opasnost ispred gola Partizana

14’ – Sinistera je pokušao nakon povratne lopte sa desne strane, i ovaj put je izblokiran, na mjestu je bio Lazar Marković.

10’ – Opasno je pred golom Partizana, tri puta su pokušavali domaći ali su gosti svaki put uspijevali izblokirati šut

8’ – Još uvijek bez prevelikih uzbuđenja, Fejnord ima inicijativu

1’ – Počeo je meč, na centru je glavni sudija iz Engleske Entoni Tejlor, jedan od najboljih djelilaca pravde na ostrvu-.

Sastavi:

Fejenord: Marsiano, Gertrejda, Senesi, Hendriks, Tornstra, Aursnes, Kokču, Sinistera, Nelson, Desers, Til.

Partizan: Stevanović, Lutovac, Miletić, Saničanin, Urošević, Zdjelar, Jevtović , Marković, Jojić, Menig, Rikardo.