Lalatovićev Radnički tone sve dublje, Voši prijala promjena na klupi

Fudbaleri Vojvodine su savladali Radnički iz Niša rezultatom 4:1 u utakmici 24. kola Superlige Srbije.

Očigledno da je “Staroj dami” iz Novog Sada prijala promjena trenera. Radoslav Batak je naslijedio Milana Rastavca na klupi Voše i odmah najavio da će Vojvodina do kraja sezone možda biti i konkurencija Partizanu u borbi za Ligu šampiona.

Već u devetom minutu gosti iz Novog Sada su došli do prednosti. Filip Malbašić je bio siguran egzekutor sa bijele tačke, navodi Sportal.

U 18. minutu Zukić je povisio na 2:0 i najavio debakl Nišlija. Odlično se snašao vezni fudbaler Vojvodine i savladao golmana Stevanovića udarcem u bliži ugao sa ivice peterca.

Isti igrač je u 58. minutu povisio na 3:0, da bi rapsodiju “stare dame” kompletirao Uroš Nikolić u 64. minutu.

Jedini gol za ekipu Nenada Lalatovića postigao je Belaković pred kraj meča, u 83. minutu.