Nastavlja se crni niz: Blamaža Partizana koji 4 mjeseca ne zna za pobjedu na svom terenu

Fudbaleri Partizana nastavili su niz bez pobjede na svom terenu.

Crno-bijeli su poraženi u 27. kolu prvenstva Srbije od Radnika s 1:2. Posljednji put je Partizan na svom terenu pobjedio 13. novembra prošle godine kada su bili bolji od Novog Pazara.

Pretposljednji tim prvenstva Srbije svakako ne bi trebalo da bude neko ko će odnijeti bodove iz Humske, ali Partizan je neprepoznatljiv ove sezone i ovo im je već 5. poraz u šampionatu.

Partizan sada ima 18 bodova manje od lidera i ljutog rivala Crvene zvezde i do kraja sezone ga očekuje velika borba za drugo mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Radnik je odlično odigrao meč i u jednom trenutku su vodili sa 2:0. 10-ak minuta prije kraja meča jedini gol za domaćina postigao je Rikardo Gomes, a dodajmo i to da je penal promašio Bibras Natho u 62. minutu.

Ovaj poraz je bez dileme još jedan šamar Partizanu koji je daleko od osvajanja trofeja.