PAOK BEZ IKAKVE ŠANSE Klub Briž bolji i u revanšu za polufinale Lige konferencija

Fudbaleri Klub Briža pobijedili su PAOK u Solunu rezultatom 2:0 i sa ukupnih 3:0 otišli u polufinale UEFA Lige konferencija, gdje će se sastati sa Fiorentinom.

Fudbaleri Briža slave gol

Belgijanci su sve nade prepunog stadiona “Tumba” ugasili u prvom poluvremenu, sa dva pogotka španskog napadača Ferana Jutgle.

On je u 33. minutu iskoristio pas Sabea i matirao hrvatskog golmana Kotarskog za 0:1, da bi u 45. minutu pokupio “otpadak” posle šuta Skorasa i odbrane Kotarskog i pospremio ga u mrežu, za velikih 0:2.

Naš Andrija Živković je odigrao cijelo drugo poluvrijeme za PAOK, dok je njegov prezimnjak Živko utakmicu presjedio na klupi kao rezervni golman domaćih.