PETARDA ZA ROĐENDAN Kanga obilježio Zvezdinu feštu, Pazarci doživjeli katastrofu

Fudbaleri Crvene zvezde na najljepši mogući način počastili su navijače za 78. rođendan kluba - savladali su Novi Pazar sa 5:1 u 26. kolu Superlige Srbije.

Gelor Kanga

Fešta na tribinama, fešta na terenu. Momci Miloša Milojevića odigrali su sjajno i pokazali da su u ovom trenutku bez premca u Srbiji. Goste je načeo Rakonjac prvencem u dresu Zvezde, ali su se Pazarci bezo vratili pošto je Majdevac iskoristio penal koji je skrivio Dragović. Ipak, do kraja poluvremena pogodio je slavljenik Gelor Kanga koji je prije meča dobio poklon za 200. nastup u dresu Beograđana.

Zvezda je u drugom poluvremenu razbila goste.  Tačnije, od 75. minuta do kraja. Gabonac je u svom stilu pogodio rašlje gola Novog Pazara sa oko 25 metara za svoj drugi gol, a upisao je i asistenciju Rakonjcu.

Tri minuta kasnije Kanga je upisao i treću asistenciju za gol Aleksandra Kataija, a konačan rezultat postavio je Rakonjac drugim golom.