"Pomogao si s neba" Trener AEK objavio sliku s ubijenim navijačem poslije izbacivanja Dinama (FOTO)

Fudbalero grčkog AEK sinoć su na šokantan način eliminisali zagrebači Dinamo iz 3. pretkola Lige šampiona nakon što su u 97. minuti stigli do ključnog gola.

Trener AEK sa ubijenim navijačem

Dinamo je do sudijske nadoknade imao rezultat 2:0 koji ih je u tom momentu vodio u plej-of, ali je onda uslijedila prava drama.

Prvo je Arauho u 92. minuti pogodio za smanjenje rezultata, da bi u desetoj minuti nadoknade bio dosuđeni kazneni udarac za Grke.

Odgovornost je preuzeo Garsija čiji udarac čita Livaković, nakon čega se lopta odbija do Vide koji je glavom ubacuje u gol za eksploziju oduševljenja na stadionu Aja Sofija.

Fanatični Grci su slavili do duboko u noć, a koliko im je ovo sve značilo govori i objava trenera Matiasa Almeide.

On je na Instagramu objavio fotografiju s ubijenim Mihalisom Kacurisom koji je život izgubio nakon obračuna navijača grčkog i hrvatskog kluba prošle sedmice.

“Moj otac i Mihalis pomogli su nam odozgo”, izjavio je Almeida.