PONOVO RASPRAVA SA SUDIJOM Đoković na udaru britanske publike nakon razgovora sa arbitrom (VIDEO)

Ponovo se Novak Đoković našao na udaru i sudija, ovoga puta u velikom finalu Vimbldona protiv Karlosa Alkarasa, a publika još jednom nije propustila priliku da pokaže da nije na strani srpskog tenisera.

Novak Đoković

Španski teniser Karlos Alkaras uspio je da osvoji drugi set protiv Novaka Đokovića i time izjednači na 1:1 u velikom finalu Vimbldona, čime je unio veliku neizvjesnost i dodatnu dimenziju u ovaj spektakularan meč.

Već krajem drugog seta sudija je kaznio Novaka Đokovića zbog prekoračenog vremena za serviranje, a slična situacija dogodila se i u petom gemu trećeg seta, navodi Sportal.

Tada je Novak ušao u raspravu sa arbitrom oko vremena, ističući da mu je brojao i vrijeme dok je išao po peškir, a raspravu su “prekinuli” navijači, zvižducima usmjerenim prema najboljem teniseru ikada.