Posvetio gol preminulom sinu: Ronaldo 100. put strijelac u Premijer ligi

Kristijano Ronaldo je postigao svoj 100. gol u Premijer ligi Engleske u porazu Mančester Junajteda na gostovanju Arsenalu (3:1).

Portugalcu je nedavno na rođenju preminuo sin, a pogodak koji je postigao za 2:1 u 34. minutu je posvetio upravo njemu tako što je digao ruku i pokazao u nebo.

Asistent mu je bio srpski fudbaler Nemanja Matić.

“Crveni Đavoli” su kod vođstva domaćih od 2:1 imali penal, koji u 57. minutu nije iskoristio Bruno Fernandeš, a pogodio je stativu.

Tri minuta kasnije Ronaldo je zatresao mrežu “tobdžija”, ali je ovaj pogodak poništen zbog ofsajda, što je potvrdio i VAR.

Kasnije je Granit Džaka u 70. minutu pogodio za konačnih 3:1, a prva dva gola za domaće postigli su Nunjo Tavares u trećem i Bukajo Saka iz penala u 32. minutu.