Potpuni krah Partizana: Crno-bijele trese kriza koja se ne pamti (VIDEO)

Kriza kakva se ne pamti trese fudbalski klub Partizan.

FK Partizan

Borba za titulu prvaka Srbije odavno je izgubljena, ali kako stvari stoje crno-bijeli će teško ostati u igri i za drugo mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Partizan je u subotu veče poražen u Novom Sadu kod Vojvodine s 1:2, a ovo je bio 6. poraz tima iz Humske u ovoj sezoni u prvenstvu Srbije.

Meč 28. kola su riješili Filip Malbašić i Nemanja Nikolić, inače bivši fudbaleri Partizana koji su postigli golove u drugom poluvremenu. Jedini pogodak za goste postigao je Danilo Pantić iz slobodnog udarca u 90. minutu.

U ovom meču je beogradski tim samo potvrdio u koliko lošoj formi se nalazi u posljednje vrijeme. Tri poraza te po jedan remi i pobjeda učinak su u posljednjih pet kola. Ali to nije sve, ovo je četvrti prvenstveni poraz crno-bijelih od početka februara kada je počeo drugi dio sezone.

Do kraja sezone ima još dosta da se igra i ako nastave u ovom ritmu ne piše se dobro ekipi Igora Duljaja.

Partizan je trenutno 3. na tabeli sa 54 boda, a bod više ima TSC koji tek treba da igra svoj meč ovog kola.