NIŠTA OD LŠ Remijem na "Karađorđu" Partizan potvrdio očajnu sezonu

Nema ništa od Lige šampiona - remijem u Novom Sadu (2:2), u 36. kolu Superlige, Partizan je ostao zakucan na četvrtom mjestu.

Jovan Milosević

Crno-bijeli će igrati od drugog kola Lige konferencije, a od istog kruga evropsku odiseju počeće Vojvodina.

Oko 6.000 navijača na tribinama „Karađorđa“ gledalo je dva identična poluvremena. Poveo je Partizan u 18. minutu. Izvanredna kreacija Rikarda na levoj strani kaznenog prostora Vojvodine, protutnjao je kao brzi voz i skoro iz mrtvog ugla razornim udarcem smjestio loptu u mrežu Lazara Carevića.

Uzvratila je Vojvodina svega četiri minuta kasnije. Loša reakcija odbrane Partizana, brzopotezna akcija i sjajna završnica tinejdžera Jovana Miloševića za 1:1.

Početkom nastavka – kao indigom preslikana situacija. Poslije dva gola i rezultata 2:2 – zatišje.

Najprije je Vojvodina stigla do prednosti. Igrao se 46. minut, očajna reakcija posljednje linije odbrane Partizana i levog beka Slobodana Uroševića, ostavila je prostor da Milošević pogodi za 2:1.

Beograđani su se brzo vratili u meč u 50. minutu. Na odbijenu loptu natrčao je Andres Kolorado i smjestio je u mrežu Carevića.

Partizan ostaje na četvrtom mjestu sa 68 bodova i bez teoretske šanse da se u posljednjem kolu domogne druge pozicije, navodi Sport klub.