PREOKRET U FINIŠU Radnik došao do pobjede, pogađale i novajlije

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine slavili su u drugoj utakmici na ''Medulin kup 2022'' i savladali su Iskru 4:2. Sad čekaju ishod treće utakmice Iskra- Jarun nakon koje će biti poznat plasman u grupi.

Trenutno bijeljinski tim ima četiri boda, Jarun bod i Iskra je bez bodova. Njihov duel je u četvrtak i biće poznato da li će Radnik da završi na prvoj ili drugoj poziciji, samim tim će da sazna i rivala u borbi za plasman.

Trener Velibor Đurić je odlučio da pruži šansu fudbalerima sa manjom minutažom i nije bio zadovoljan prikazanom partijom.

Iskra je povela u 5. minuti preko Borisa Dankovića. Radnik je nakon primljenog gola krenuo ofanzivnije, pa je novajlija Vladan Jezdić(došao iz Podrinja) izjednačio na 1:1.

Iskra je u nastavku došla do novog vođstva kada je Dejan Babić pogodio iz penala za 2:1. Ipak finiš je pripao bijeljinskom timu. Batar je prvo donio izjednačenje a u finišu potpuni preokret.

Prvo je pogodio Đorđe Pantelić u 85.minuti a tri minuta kasnije konačan rezultat je postavio još jedan novajlija Anes Vazda.

Radnik je na početku igrao u sastavu: Muminović, Batar, Sušić, Urošević, Gajić, Došlo, Đorić, Andrić, Jezdić, Pantelić, Despotović. Igrali su još: Vazda, Šarić, Hodžić, Todorov, Hasukić.