ROĐENDANSKA RAPSODIJA ZVEZDE Katai het-trikom uveličao slavlje

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su Novi Pazar rezultatom 5:0 u utakmici 26. kola Super lige Srbije.

U osmom minutu Zvezda je poveli. Nespretni su bili igrači Pazara, pustili Bena da se okrene ka golu i uputi asistenciju po zemlji, to je iskoristio Ohi i poslao loptu u mrežu.

Nastavila je Zvezda silovito, sedam minuta kasnije već je bilo 2:0. Ben je ponovo bio asistent, a sjajno je reagovao u situaciji jedan na jedan, a iz takvih situacija ne griješi Katai.

Nisu Pazarci krenuli pošteno sa centra, a već su primili novi gol. Sjajno je Katai proigrao Ivanića, koji je maestralno “bocnuo” golmana Vujanca i donio novu radost.

Drugi gol za šest minuta postigao je Katai za vođsto Zvezde. Prvo se Krstičić izborio za loptu, ona je došla do Ivanića, koji je “vratio” asistenciju Zvedinoj desetki, a “Magiko” je ponovi prcizan.

Sjajnu partiju Katai je krunisao u 56. minutu. Dobio je loptu u prostor, izašao sam pred Vujanca i onda kad su svi očekivali udarac lijevo ili desno, on je – bocnuo i prevario golmana Novog Pazara.

U 77. minutu na stadionu Rajko Mitić navijači Zvezde su bakljadom obilježili 77. rođendan crveno-bijelih.