RASPLET Poznati svi "preživjeli" u super ligi

Fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su Novi Pazar na gostujućem rezultatom 1:0 (1:0) i poslali ga u baraž.

Sada je definitivno jasno da će Radnik, Kolubara, Spartak i Mladost opstati u elitnom rangu, dok će Novi Pazar morati u doigravanje sa četvrtoplasiranim iz plej-ofa Prve lige Srbije.

Radnik je do vodećeg gola i pobede došao već u 15. minutu kada je strelac bio Uroš Milovanović.

Samo šest minuta kasnije domaći tim je imao zicer da dođe do poravnanja, jer je dosuđen jedanaesterac.

Međutim, Bojan Ćećarić je promašio udarac sa 11 metara i ta prilika ispostavila se najboljom za Novi Pazar na ovom susretu.

Kasnije ekipa sa Jošanice nije uspela da dođe do gola, iako je bilo prilika, čak i poništen pogodak upravo Ćećarića u drugom dijelu.

U samoj završnici domaći igrači su pogodili stativu, ali je rezultat ostao 0:1 i i definitivno će morati kroz baraž da se bori za superligašlki rang.