ŠOK ZA KECMANOVIĆA Srbin imao dobijen meč, propustio 5 meč lopti, pa izgubio

Srpski teniser Miomir Kecmanović neočekivano je poražen od italijanskog tenisera Andree Vavazorija sa 2:3 u setovima, u prvom kolu Rolan Garosa.

Po setovima je bilo 7:5, 6:2, 6:7, 6:7, 6:7.

Kecmanović je sjajno odigrao prva 2 seta koja je riješio u svoju korist, a onda kreće sunovrat.

U taj brejku trećeg seta Miomir je propustio čak 3 meč lopte i gubi set. U četvrtom setu ponovo gubi nakon taj brejka, a nakon toga prava drama odigrala se u posljednjem setu.

Kecmanović je imao brejk zaostatka, ali Vavazori nije uspio da dođe do pobjede, iako je imao meč loptu na sermis Miomira u 12. gemu petog seta.

U taj brejku pravi rolerkoster, a Kecmanović je uspio da propusti još 2 meč lopte i izgubi taj brejk rezultatom 11:9. Biće ovo sigurno bolan poraz za Mišu.