SVECIMA NE IDE Šta će biti sa PSŽ kada Kilijan Mbape ode iz kluba, Parižani odigrali treći x u nizu

Fudbaleri Pariz Sen Žermena odigrali su neriješeno protiv Remsa na svom terenu 2:2, a prva zvijezda tima Kilijan Mbape priliku je dobio tek u 72. minutu.

kilijan mbape

Era Parižana bez francuskog reprezentativca zvanično je počeka i ne sluti na dobro!

“Sveci” su treći uzastopni meč u Ligi 1 odigrali neriješeno, a Mbape je priliku dobio kao rezerva. Na teren je istrčao u 72. minutu pri, ispostaviće se, konačnom rezultatu.

Kilijan je igrao jako dobro, vidio se pomak u igri domaćih, ali Rems nije poklekao i uspio je da sačuva svoju mrežu.

Ipak, uprkos podjelama bodova sa Renom 1:1 i Monakom 0:0, crvene lampice na “parku prinčeva” se još uvijek neće paliti.

Liderska pozicija je bezbjedna i sa prednosti od deset bodova u odnosu na drugoplasirani Brest, titula je gotovo zagarantovana.

Poznato je da su ambicije PSŽ-a mnogo veće, ali sa neuspesima u Ligi šampiona u proteklih nekoliko godina, stvara se utisak da su bogate arapske gazde “digle ruke” od ambicioznog projekta u prestonici Francuske, prenosi Informer.