Partizan - Slovačko 1:1 - Crno-bijeli ispustili direktan plasman u osminu finala Lige konferencija

Fudbaleri Partizana su propustili šansu da se direktno plasiraju u osminu finala Lige konferencija.

Drugi meč posljednje runde grupe D u isto vrijeme igraju Keln i Nica, a preostaje da sevidi ko će u narednu rundu, a ko će da Crno-bijeli su na svom terenu remizirali sa ekipom Slovačko 1:1 i tako zauzeli drugo mjesto u grupi.

Da su pobijedili Beograđani bi bili prvi u grupu, jer su Keln i Nica odigrali 2:2.

Kobačan plasman u grupi je Nica 9, Partizan 9, Keln 8, Slovačko 5 bodova.

Hvala što ste bili uz Srpskainfo.com.

90+ – Kraj: Partizan – Slovačko 1:1.

90+ – Igra se sudijska nadoknada od pet minuta.

88’ – Nova šansa za Gomeša, ali je Ngujen zaustavio njegov pokušaj.

87’ – Natho je uputio dobru loptu za Gomeša, ali je jedan gostujući igrač uspio da je izbaci u korner.

84’ – Sreća za Partizan, Kalabiška je centrirtao, a Tomić je iz povoljne situacije glavom poslao loptu preko gola.

80’ – Još je 1:1, crno-bijelima treba pobjeda da bi bili prvi u grupi i direktno otišli u osminu finala. Keln je izjednačkio protiv Nice na 2:2.

73’ – Rezultat je 1:1. Tomić je natrčao na loptu i prizemnim udarcem je poslao u mrežu.

66’ – Vujačić je bio najviši u skoku poslije kornera, ali je lopta za malo otišla pored stative.

61’ – Partizan je imao kontranapad, Rikardo je izblokiran.

55’ – Gosti su puno opasniji.

51’ – Prijete gosti i imaju korner. Velika opasnost, lopta se dugo odbjala po šesnaestercu, Popović je odbranio svoj gol.

46’ – Počelo je drugo poluvrijeme. Partizanu za direktan plasman u osminu finala Lige konferencija uz ovaj rezultat treba da Keln izjednači protiv Nice, a trenutno je 0:2.

Završeno je prvo poluvrijeme, Beograđani imaju rezultat za narednu fazu Lige konferencija. S obzirom da Nica vodi protiv Kelna u ovom trenutku crno-bijeli idu u baraž za osminu finala.

Kraj poluvremena: Partizan – Slovačko 1:0.

41’ – Gooolllll, 1:0. Natho je pogodio za vođstvo sa bijele tačke.

39’ – Penal zadomaće, Kalabisška je igrao rukom.

36’ – Dijabate je centrirao sa desne strane, Gomeš je bio najviši pred golom gostiju, ali je šutirao pored gola. Najbolja šansa za Partizan ostala je nerealizovana.

34’ – Menig je opet imao dobru poziciju, ali je i ovog puta petljao sa loptom i zatim je napravio prekršaj.

26’ – Dobra prilika za domaće. Menig je ušao u šesnaesterac, spetljao se, lopta je došla do Dijabatea koji je šutirao preko gola.

22’ – Česi mnogo opasniji. Igrači Partizana igraju suviše bojažljivo.

19’ – Opasan napada gostiju Holcera je izblokirao Belić.

9’ – Dijabate je kratko ležao na terenu poslije nezgodnog padsa, ali ćer nastaviti meč.

8’ – Prvi korner za crno-bijele izveo je Natho, ali su gosti uspjeli da se odbrane.

1’ – Počeo je meč, Partizan lovi evropsko proljeće.

Plasman u grupi trenuto je ovakav: Nica 8, Partizan 8, Keln 7, Slovačko 4 boda.

Poznati su i sastavi za duel na stadionu u Humskoj.

Partizan: Popović, Urošević, Vujačić, Marković, Diabate, Traore, belić, Menig, Natho, Gomeš.

Slovačko: Ngujen, Kalabiska, Simko, Hofman, Holcer, Kohut, Daniček, Levin, Doski, Veheta, Brandner.