Biseri na djelu u Novom Sadu: Talentovani Ivanović vratio Vojvodinu u gornji dom Superlige

Fudbaleri Vojvodine povezali su i drugi trijumf u nizu tako što su u 10. kolu Superlige Srbije savladali IMT na svom terenu sa 2:1 golovima 18-godišnjeg Mihaila Ivanovića.

Fudbaleri Vojvodine

Novosađani su ovom pobjedom ponovo u gornjem dijelu tabele, a do kraja kola će biti jasnije da li će zadržati petu poziciju, ali će im sigurno ostati talentovani Ivanović koji je pokazao da bi mogao da bude budućnost kluba.

Mladi ofanzivac je u 12. minutu iskoristio centaršut Mateusa India i glavom smjestio loptu iza leđa golmana gostujućeg sastava.

Ipak, IMT je pretio, nekoliko puta se čak skoro ušestao u gol, a i postigao je pogodak uz minimalni ofsajd koji je ustanivo VAR.

Sve je to mirisalo baš na ono što se spremalo, a to je pogodak Miloša Lukovića u 41. minutu za 1:1 nakon još jedne akcije koja je ličila baš na svaku prethodnu.

Dobro je došla pauza za domaćina, konsolidovani su redovi, a ključni pogodak stigao je 73. minutu kada je Đorđević pronašao sada Ivanovića, a ovaj kompletirao nova tri boda ponovo glavom, piše Telegraf.