SPEKTAKL U NOVOM PAZARU Domaćin imao prednost do 92. minuta, a onda je ostao bez ijednog boda (FOTO)

Novi Superligaš IMT je u nevjerovatnoj utakmici 3. kola Superlige Srbije savladao Novi Pazar sa 4:3.

Od samog starta kao da je “mirisalo” da će na stadionu Novog Pazara biti golova! Nije se ni krenulo sa centra, a već 120 sekundi kasnije viđen je prvi i to u mreži IMT-a, pošto je radost domaćim navijačima donio Adešina u 3. minutu.

Pa ipak, gosti iz Novog Beograda nisu mnogo čekali da dođu do prvog poravnanja na ovom meču. U 9. minutu Luković je postigao fenomenalan gol, kojim je postavio 1:1. Sve to bio je uvod u dalje ludilo.

Nekih 20 minuta se igralo mirnije, a onda su fudbaleri dve ekipe nastavili da ubacuju lopte u mrežu. Mitar Ergelaš je u 34. minutu tako doneo novu prednost Novopazarcima. Lijepo su ga pronašli samog u šesnaestercu saigrači, a on je loptu dalje prosledio u mrežu. Tim rezutlatom se otišlo na poluvrijeme.

U nastavku je bilo mirno sve do pred sam kraj i činilo se da će Novopazarci slaviti nova tri boda večeras. A onda – četiri gola za samo 15 minuta!

Prvo je Luković u 81. minutu posle dodavanja Zimonjića ponovo izjednačio i donio IMT-u nadu da bi ipak mogao nešto da “izvuče” sa ovog gostovanja.

Ali samo četiri minuta kasnije je ponovo na prednjem sjedištu bio Novi Pazar. Ovoga puta se Lazić dobro snašao i postigao treći gol za Domaćina. Igrao se 85. minut i svi navijači na stadionu su mislili da su bodovi već u džepu. Makar jedan.

Ali avaj, u nadoknadi vremena – fešta IMT-a! Prvo je Glišić u 90+2. minutu iskoristio sjajan korner koji je izveo Živojinović i glavom skrenuo loptu u mrežu.

Da bi samo malo kasnije upravo Živojinović u 90+4. minutu iz jedne polu-kontre postigao i sedmi gol na utakmici, za konačnu pobjedu IMT-a.

IMT je poslije ove prve pobjede u sezoni stigao na osmo mjesto sa četiri boda, dok je Novi Pazar na 11. poziciji sa tri poena, navodi Telegraf.