ČELSI JE POKRADEN! Zar ovo nije prekršaj i to za crveni karton? Sudije pogurale Totenhem ka remiju (VIDEO)

Dugo će se pričati o današnjem londonskom derbiju u okviru 2. kola Premijer lige Engleske.

Osim tuče trenera Tomasa Tuhela i Antonija Kontea derbi između čelsija i Totenhema obilježile su i velike sudijske greške.

Sudijski “previdi” direktno su uticali na rezultat, odnosno omogućili gostima da dođu do boda, pa “Plavci” itekako imaju razloga da se ljute.

Pjer Emil Hojberg je u 68. minutu donio “Sparsima” izjednačenje na 1:1, a u akciji prije toga evidentno je bilo da je nad kaijem Havercom napravljen prekršaj.

A šta tek reći za situaciju u šesnaestercu domaćih kada je Hari Kej postigao pogodak za 2:2 u 96. minutu.

On je bio na pravom mjestu i majstorski je poslao loptu u mrežu, ali je neposredno ispred sudije Entonija Tejlora kristijan Romero za kosu povukao Marka Kukurelju.

Ne samo da se radilo o prekršaju, ovakve stvari se kažnjavaju i crvenim kartonom.

A kad prekršaj nije vidio glavni arbitar čudno je kako nije stigla reakcija iz VAR sobe, gdje je glavni bio Majk Din.

Golove za Čelsi na ovom meču postigli su Kalidu Kulibali u 19. i Ris Džejms u 77. minutu.