TOTENHEM RAZBIJEN Fulam uz gol srpskog reprezentativca stigao do ubjedljive pobjede

Fudbaleri Fulama razbili su ekipu Totenhema rezultatom 3:0 u 29. kolu Premijer lige.

Heroj Fulama bio je dvostruki strijelac Rodrigo Muniz, ali je pogodio i Saša Lukić.

Fulam je odigrao gotovo pa savršenu utakmicu, a mrežu Vikarija načeo je Muniz koji je iskoristio asistenciju Robinsona i iz peterca pogodio za 1:0.

Totenhem je imao svojih prilika u prvom poluvremenu, a najbolju je propustio Medison poslije asistencije Udogija u 32. minutu.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme, Fulam je stigao do drugog gola, opet je asistent bio Robinson koji je centrirao oštro sa desne strane, a Lukić postavio nogu i savladao Vikarija za 2:0, što je ujedno i prvenac srpskog reprezentativca u Premijer ligi.

Tu nije bio kraj, na isteku časa igre, ponovo je Muniz na pravom mjestu poslije jednog odbitka za nedostižnih 3:0, pišu Sportske.net.

U 64. minutu pogodio je i Palinja, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda u nastanku akcije.

Do kraja je Totenhem imao šansu preko Rišarlisona poslije asistencije Kuluševskog, ali promjene rezultata nije bilo.

Fulam je sada skočio na 12. poziciju sa 38 bodova, dok je Totenhem propustio šansu da skoči na četvrtu poziciju.