(FOTO) LAKTAŠI NE DAJU VRH Na krilima Milojevića do novog trijumfa u Modriči

Fudbaleri Laktaša nastavili su sa odličnim partijama i tako upisali šesti vezani trijumf u Prvoj ligi Republike Srpske.

Izabranici Miljana Bajića prodefilovali su kroz Modriču, gdje su sa sigurnih 2:0 slavili protiv istoimene ekipe i izdvojili se na vrhu tabele, barem do sutra kada Radnik igra svoj meč sa Slobodom iz Mrkonjić Grada.

90’ | Šesta recka u nizu, fešta u Bomiju veoma blizu. Dvostruki strijelac Stefan Milojević. 🍽️🏆🔵

Posted by FK Laktaši AdmiralBet on Friday, October 27, 2023

Tvorac trijumfa gostiju u potpunosti je krilni napadač Stefan Milojević koji je u dva navrata poslao loptu iza leđa Dizdara. Prvi gol postigao je u 8. minutu, da bi dobru partiju krunisao i u nadoknadi prvog poluvremena i, ispostaviće se, postavio konačan rezultat meča.

Modriča novim porazom nastavlja borbu za goli život i opstanak, pošto nakon 13 kola na svom kontu imaju samo 10 bodova. U narednom kolu Laktaši će dočekati Kozaru, dok će Alfa Modriča gostovati u Banjaluci kod ekipe BSK-a