DOMAĆINI NEUMOLJIVI Laktaši drže vrh tabele, kiša golova u Trebinju i Mrkonjić Gradu

Fudbaleri Laktaša su slavili na domaćem terenu u okviru 14. kola Prve lige Republike Srpske protiv ekipe Kozare iz Gradiške.

Laktaši su slavili rezultatom 2:0.

Domaći su u vođstvo došli u vođstvo kada je Milan Šikanjić centrirao, a na pravom mjestu se našao Bojan Marković u 18. minutu meča. Pobjedu je ovjerio Milan Šikanjić u 86. minuti.

Program koji je krenuo od 13.30 je bio u znaku domaćina jer od četiri meča koja su odigrana domaćini su ostavrili sve četiri pobjede.

Željezničar iz Banjaluke je svom terenu bio uspješniji od Veleža iz Nevesinja rezultatom 2:0.

Strijelci za Banjalučane su bili Mihajlo Kralj u 18. i Stefan Kerezović u 69. minutu meča.

Leotar je u Trebinju slavio sa 4:0, dok je u Mrkonjić Gradu Sloboda razmontirala ekipu Drine iz Zvornika sa 6:0.