NOVI KIKS RUDARA Željezničar Sport Tim u goleadi na svom stadionu došao do sva 3 boda

Fudbaleri Rudara iz Prijedora remizirali su na svom stadionu sa ekipom Slobode iz Mrkonjić Grada u okviru 21. kola Prve lige Republike Srpske.

Rudar Prijedor

Rezultat u Prijedor glasio je 1:1.

Sve vrijedno pomena desilo se u drugom poluvrmenu kada su domaćini u 48. minutu poveli preko Žoela Da Silve, ali je Milan Nenad u 78. minuti donio izjednačenje svom timu i ispostaviće se veliki bod.

Odličan meč je viđen na stadionu Predgrađe, gdje je ekipa Željezničar Sport Tima u utakmici sa dosta pogodaka slavila protiv Drine Zvornika rezultatom – 4:2.

Za domaćina su pogađali Stefan Kerezović u 7. minut, Milan Jević u 14. minuti Marko Blanuša u 17. minuti, te Miloš Bajić u 85. minuti, dok su ua Drinu bili precizni Radomir Krstin u 45. minuti i Danijel Ćulim u 90. minutu iz penala.

Danas na programu su još dva meč, Sutjeska u Foči dočekuju Leotar iz Trebinja od 17 časova, a lider na tabeli ekipa Radnika iz Bijljine će na svom terenu ugostiti Borac iz Kozarske Dubice.