RUDAR SIGURAN NA PALAMA Željezničar u Banjaluci "torpedirao" Borac

Fudbaleri Željezničara iz Banjaluke su ubjedljivim rezultatom 3:0 savladali ekipu Borca iz Kozarske Dubice u trećem kolu Prve lige Republike Srpske.

Za ekipu sa stadiona Predgrađe redom su pogađali Đorđe Đogić u 9., Adonis Bilal iz penala u 45. minutu i tačku na utakmicu je postavio Milan Jević u 92. minuti utakmice.

Fudbaleri Rudara iz Prijedora su srušili ekipu Romanije na Palama golom iskusnog Nemanje Pekije iz penala u 14. minutu.

Ljubić je u Prnjavoru savladadao Modriču golom Duška Subića.

Zanimljiva utakmica je viđena u Nevesinju gdje su viđena četiri gola, gdje je konačni rezultat bio 2:2.

Jedini meč koji je završio bez golova je bio onaj u Vojkovićima između Famosa i Laktaša.

Danas su na programu još dvije utakmice gdje Radnik dočekuje Kozaru, a Sutjeska će u Foči ugostiti Drinu.