KRIZA DRMA PSŽ Fenjeraš uzeo bod Mbapeu i društvu

Pari Sen Žermen nastavlja sa promijenjivim partijama od početka ove sezone.

Kilijan Mbape povrijeđen

Šampion Francuske nije mogao do gola protiv Klermona na gostovanju i odigrao je samo 0:0 protiv trenutno posljednjeg tima na tabeli.

Iako je Klermon bio totalni autsajder, na terenu se nije vidjela očekivana nadmoć Parižana. Posebno ne u prvom poluvremenu kada nije viđena nijedan stopostotna šansa.

Kilijan Mbape je u 54. minutu propustio veliku priliku kada je u dobroj situaciju pogodio stativu. Do kraja meča je u prilici bio i Portugalac Gonsalo Ramos u 84. minutu, ali se rezultat na semaforu nije mijenjao, piše Sport klub.

Parižani su drugi na tabeli sa bodom manje i utakmicom više od Bresta, Klermon, za koji je cijeli meč na klupi presjedio srpski internacionalac Komnen Andrić je na začelju zajedno sa Lionom sa samo dva osvojena boda.