LIJEP GOL ILIĆA Reprezentativac Srbije "čuva" bivši klub u ligi (VIDEO)

Odavno bezbrižni “bikovi” su odigrali časno na gostovanju i ubjedljivo savladali domaćina koji se zubima drži za opstanak: Specija – Torino 0:4 (0:1).

milinković savić i ilić

Vodili su gosti od 24. minuta autogolom Višnjevskog. Prednost je udvostručio Riči, a Ivan Ilić u 76. minutu vrlo preciznim udarcem osigurao pobjedu. Ilić je na taj način učinio uslugu Veroni koja sada ima priliku da prestigne Speciju. Tačku je stavio Karamoh u šestom minutu nadoknade.

Osim Ivana Ilića, svih 90 minuta na terenu je bio i Vanja Milinković Savić. Nemanja Radonjić zbog povrede nije bio u protokolu, prenosi Makset sport.

Salernitana je slavila i to pošto je protiv Udinezea imala dva gola zaostatka poslije pola sata fudbala. Kastanjos je pred odlazak na odmor prepolovio prednost gostiju, veteran Kandreva izjednačio, a veliki preokret donio Trost-Ekong u dalekoj nadoknadi. Lazar Samardžić je odigrao svih 90 minuta u ekipi iz Udina. Inače, tim iz Salerna je i prije ovog duela osigurao opstanak.