Melju sve pred sobom: Ronaldo i Mane su postali strašan tandem (VIDEO)

Al Nasr je sa dva poraza krenuo u sezonu, ali je sada uhvatio zalet na krilima Kristijana Ronalda i Sadija Manea. Žuto-plavi su na svom terenu razneli Al Šabab rezultatom 4:0 u meču 4. kola saudijske Premjer lige.

Kristijano Ronaldo

Ronaldo i Mane su nastavili tamo gdje su stali u prošloj utakmici, kada su razbili Al Fateh 5:0, i opet su punili kolone u odjeljku golovi i asistencije. Portugalac je već do 38. minutu realizovao dva penala, jedan gol mu je poništen zbog faula i već tada je bilo sve riješeno, prenosi Sportal.

Međutim, nisu željeli da se zaustave na tome. Nekada najbolji fudbaler svijeta asistirao je Maneu i na poluvrijeme se otišlo sa velikih 3:0.

Al Nasr je u nastavku promašio penal, treći na meču, ali je umjesto Ronaldo šutirao Abdulrahman Garib. Ipak, to se nije odrazilo na konačan rezultat. Gosti su ostali sa desetoricom zbog isključenja Evera Banege, a Sultan Al Ganam je u finišu dokusurio rivala.

Poslije slabijeg starta, Ronaldo je već sada na pet golova, a Mane na tri. Deluje da će tek da pokazuju zašto su toliko plaćeni i bar deo sa vrhunca njihovih megakarijera.