Milan smanjio prednost: Tomori golom donio dramatičan finiš u Derbiju dela Madonina

Fudbaleri Milana i Intera igraju Derbi dela Madonina, u 33. kolu Italijanske Serije A.

Lider na tabeli inter gostuje najvećem rivalu, Milanu u Derbiju dela Madonina, a ono što je interesantno jeste da izabranici Simonea Inzagija mogu da trijumfom ovjere titulu.

Inter je nakon prvih 45 minuta vodio sa 1:0, a gol je postigao Frančesko Aćerbi u 18. minutu. Već na samom startu drugog poluvremena, Markus Tiram duplirao je vođstvo Intera u 49. minutu.

Ipak nadu da Milan može da iz ovog meča izađe neporažen donio je štoper Fikajo Tomori u 80. minutu.