MILOJEVIĆEV POVRATAK NA KLUPU USPJEŠAN Crvena zvezda golom u nadoknadi srušila kiparskog drugoligaša u prvoj pripremnoj utakmici

Crvena zvezda je slavila protiv kiparskog drugoligaša Akritas Hlorake rezultatom 3:2 u prvoj pripremnoj utakmici na Kipru.

Prva utakmica pod palicom Vladana Milojevića nije ispunila očekivanja navijača, pobjeda je ostvarena teže nego što se očekivalo.

Iako je Zvezda nastupila u izmiješanom sastavu, ipak se očekivala lakša pobjeda crveno-bijelih.

Crvena zvezda je utakmicu otvorila ranim golom Aleksandra Kataia iz penala u 7. minutu.

Sve su imali u svojim nogama i inicijativu i posjed, da bi u 3 minuta primili 2 jeftina gola i dopustili kiparskom drugoligašu da ode na poluvrijeme sa rezultatom 2:1.

U drugom poluvremenu Zvezda je skoro potpuno izmijenila sastav i ekipa koja je počela drugi dio je: Nikolić, Radojević, Popović, Milosavljević, Milunović, Mijailović, Šljivić, Knežević, Kabić, Mitrović i Kahvić.

Zvezda je stigla do izjednačenja u 60. minutu kad je Stefan Mitrović pogodio mrežu poslije odbijanca.

Pobjedu je donio Nikola Knežević u sudijskoj nadoknadi.

Sljedeća Zvezdina provjera je sa mađarskim Zalaegeršegom u subotu, poslije čega će imati još tri.