NASTAVIO DA TERORIŠE ODBRANE Mitrovićeva 2 gola nedovoljna za pobjedu Fulama (VIDEO)

Fudbaleri Fulama i Kristal Palasa odigrali su neriješeno 2:2 (1:1) u susretu 37. kola Premijer lige.

Aleksandar Mitrović

Bio je to susret koji je ponovo obilježio reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović, dvostruki strijelac za ekipu sa Krejven Kotidža.

Kristal Palas je prvi stigao do vođstva i to u 34. minutu kada je mrežu domaćina zatreasao Odson Eduar.

Ipak, u četvrtom minutu nadoknade, dosuđen je penal za Fulam koji je Mitrović snažnim udarcem pretvorio u gol za izjednačenje.

Nastavio je Fulam da igra bolje i plod toga bio je drugi gol Mitrovića na utakmici.

U 61. minutu poslije centaršuta sa desne strane, Mitrović je sjajno reagovao i glavom poslao loptu u mrežu za 2:1.

Fulam ipak nije izdržao, gosti su uspjeli da dođu do boda, prenosi B92.

U 83. minutu Džoel Vord je poslije gužve dobro reagovao i posalo loptu u mrežu za konačnih 2:2.