NEMILE SCENE U KRAGUJEVCU Navijač udario Borjana dok se slikao sa djecom (FOTO)

Radnički 1923 i Crvena zvezda odigrali su neriješeno na stadionu "Čika Dača", u meču u kojem je uzbuđenja bilo u finišu susreta, ali i po njegovom završetku.

Milan Borjan

Pred oko 8.000 gledalaca Radnički 1923 i Crvena zvezda su remizirali 1:1. Kako je tekao meč, činilo se da će mreže ostati netaknute, ali se u finišu prilično „zakuvalo“.

Fotografije možete pogledati ovdje.

Beograđani su poveli efektnim pogotkom Mirka Ivanića u 84. minutu, izjednačio je Luka Zorić dva minuta kasnije. Varničilo je i pored aut linije, na ovom susretu rezervni golman crveno-bijelih Milan Borjan ušao je u klinč sa klupom domaćina, prenosi Sport klub.

Kulminiralo je po završetku susreta, kad je kapiten Zvezde, kako se moglo čuti, dok se slikao blizu ograde sa djecom, udaren od strane nekog od navijača Radničkog. U jednom trenutku golman beogradskog tima nije mogao da se suzdrži, pa je krenuo i da preskače ogradu.