NEVJEROVATAN POGODAK U ITALIJI Golman Mesine dao gol sa više od 80 metara (VIDEO)

U 12. kolu talijanske Serije C Mesina je pobjedila Monterosi 3:2, a najluđi trenutak utakmice dogodio se u 33. minuti kada je domaći golman ispucao loptu nekoliko metara od vlastitog šesnaesterca i prevario suparničkog.

Lopta se pod niskim uglom odbila od terena i preskočila gostujućeg čuvara mreže.

Poljski golman Mihal Levandovski, koji već osam godina igra u Italiji, a nije u rodu s puno poznatijim Robertom, tako je postigao prvi gol u karijeri i pomogao klubu da dođe do važne pobjede, tek treće u sezoni, koja ga drži na 18. mjestu lige s 20 klubova.

Bio je to gol za vodstvo 2:0, nakon kojeg su do kraja poluvremena pala još tri za konačnih 3:2, prenosi index.hr.