PODJELA BODOVA U MOSTARU Velež i Tuzla Siti remijem stavili zavjesu na 22. kolo Premijer lige BiH

Fudbaleri Veleža i Tuzle Sitija remizirali su u Mostaru u okviru 22. kola Premijer lige BiH.

Konačni rezultat glasio je 1:1.

Golovi su viđeni u prvih 45 minuta.

Domaćin je odmah na startu u prvom minutu šokirao Tuzlake. Strijelac gola je bio mladi Vito Čaić.

Izjednačenje gostima je donio Đorđe Pantelić u 26. minutu.

Uzbuđenja do kraja nije bilo pa se tim rezultatom i otišlo na poluvrijeme. Drugo poluvrijeme je proteklo u dominaciji ekipe sa stadiona Rođeni, međutim tu terensku inicijativu nisu uspjeli da materijalizuju pa je na kraju ostalo 1:1.

Velež je ovim remijem osta na trećem mjestu sa 36 bodova, dok se Tuzla Siti nalazi u zoni ispadanja sa 23 osvojena boda.

Mostarci nemaju mnogo vremena za odmor, jer ih u četvrtak na istom mjestu očekuje revanš meč četvrtfinala kupa BiH sa ekipom Širokog Brijega.